Lapas karte EnglishLatvianRussian

BodyArt un DeepWORK nodarbības

BodyArt un DeepWORK nodarbības

Zemgales Olimpiskajā centrā sertificētas aerobikas treneres Tatjanas Gorbatko vadībā notiek BodyArt un DeepWORK nodarbības.


Treniņu laiki:  

Pirmdiena – BodyArt
Trešdiena – DeepWORK
Ceturtdiena – BodyArt

Nodarbību sākums plkst. 19.00

Tālrunis informācijai: 29532699.

Par BodyArt:

Cilvēki, kam rūp savs ķermenis arvien biežāk meklē tādas brīvā laika pavadīšanas iespējas, kas mazina sasprindzinātību un stresu, un rada mieru. Risinājums ir Roberta Štainbahera izveidota funkcionālo treniņu sistēma bodyArt.

BodyArt treniņa galvenā prioritāte ir trenēt cilvēku, kā funkcionālu kopumu. BodyArt apvieno pozas un klasiskas elpošanas tehnikas ar fizisku treniņu un mentālu relaksāciju. Galvenais treniņa mērķis ir ar funkcionālu spēka un stabilizēšanas treniņu nodrošināt visa cilvēka ķermeņa pareizu funkcionēšanu.
BodyArt apvieno sevī labāko un terapeitiski iedarbīgāko no jogas, austrumu DO IN vingrošanas/elpošanas sistēmas, klasiskā spēka un lokanības treniņa, fizioterapijas balstītās ārstnieciskās vingrošanas, papildus ietverot BodyART oriģinālos vingrojumus.

Ar BodyArt treniņiem var pasargāt sevi no muguras sāpēm, palīdzēt tās novērst un samazināt stresu. Trenējoties regulāri, ķermenis kļūs atlētisks, organisms kļūst spēcīgāks, uzlabojas pašsajūta – atgūstot  dzīvesprieku un vitalitāti ikdienas dzīvē.

Par treneri:

Tatjana Gorbatko ir sertificēta B kategorijas aerobikas trenere (LSFP Sporta speciālista sertifikāts Nr. 2784). Trenere fitnesa jomā darbojos jau vairāk kā 25 gadus. Savas zināšanas trenere ir apguvusi Latvijas Sporta pedagoģijas  akadēmijā (bakalaura grāds). Tatjana Gorbato ir arī sertificēta Aerobikas, Pilates, Yoga, BodyArt, deepWORK un BAX instruktore.

Trenere savas zināšanas regulāri papildina mācoties Roberta Stainbahera starptautiskajā bodyART skolā,  piedaloties dažādos kvalifikācijas celšanas kursos, semināros un konvencijās.

Tatjana Gorbatko: “Man ļoti gribētos veicināt cilvēkus dzīvot veselīgi! Dzīvot veselīgi caur kustību un sava ķermeņa apzināšanos. Jo Kustība – ir veselība, veselība – ir dzīve!”