Lapas karte EnglishLatvianRussian

Aerobika un Pilates

Aerobika un Pilates

Zemgales Olimpiskajā centrā notiek Aerobikas un Pilates nodarbības. Tās notiek otrdienās un piektdienās. Aerobikas sākums pulksten 18:30, Pilates 19:30.

Pasniedzējas Irinas Novikovas aerobikas programmā iekļauti ārstnieciskās fizkultūras vingrinājumi un netiek izmantoti strauji lēcieni, kustības, ļaujot ar šo sporta veidu nodarboties dažādu vecumu un fiziskās sagatavotības pārstāvjiem. Aerobikas nodarbību galvenie ieguvumi ir veselība un laba pašsajūta. Īpaši tā ieteicama personām, kam ir mazkustīgs dzīvesveids, sēdošs darbs, nav laika ik dienu doties garās pastaigās vai kā citādi uzturēt savu ķermeni teicamā formā.

Tālrunis informācijai: 26090876.

Sertificētas fitnesa treneres Ivetas Jonkus vadītās aktīvās Pilates sekmē mugurkaula veselību, nostiprina un padara slaidu augumu, attīsta līdzsvara izjūtu, koordināciju. Nodarbību apmeklētāji novērojuši spēka pieaugumu, vieglākas un graciozākas kustības ikdienā. Nodarbības piemērotas tiem, kam patīk kārtīgi izvingroties, taču nepatīk vai arī veselība neļauj lēkāt straujos ritmos, kustēties ātras mūzikas pavadījumā.

Tālrunis informācijai: 29597769.

Foto: www.promenade.lv