Lapas karte EnglishLatvianRussian

Studentu dienas 2015

Studentu dienas 2015
Studentu dienas 2015

13/11/2015 22:00 - 23:30

Piektdien, 13.novembrī pulksten 22:00 Zemgales Olimpiskajā centrā festivāla „Studentu dienas 2015” noslēguma koncerts.

Noslēguma pasākums ir tas, kur satiekas ne tikai tagadējie studenti, bet arī tie, kuri savu studiju laiku ir beiguši un atrodas jau ārpus universitātes sienām. Tāpēc šis pasākums ir īpašs, jo aicina kopā dažāda vecuma studentus un viņu draugus.

Noslēguma koncertā uz skatuves kāps dažādi izpildītāji, kas priecēs klātesošos viesus. Lielajā zālē uz galvenās skatuves kāps tādas grupas kā Oranžās brīvdienas, Roberts Pētersons ar grupu, kā arī Lustīgais Blumīzers. Tāpat uz galvenās skatuves līdztekus grupām būs redzams arī DJ Muzadrive, kas vēl vairāk piešķirs šai ballītei šarmu un iespēju būt kopā ar savējiem.

Paralēli lielajai skatuvei Zemgales Olimpiskā centra otrajā stāvā būs iespējams būt ballītē ar DJ MBergu, DJ apvienību Ideology Of Sounds un DJ Lomidze.

Šis pasākums nesīs ne vienu vien pārsteigumu arī pašiem apmeklētājiem. Savu pārsteiguma priekšnesumu ZOC pasākumā sniegs ELLO, kā arī gaidāmi dažādi pārsteigumi ar savu dalību noslēguma pasākumā arī no „Studentu dienu 2015” atbalstītājiem, kas paši būs ieradušies uz pasākumu.

Pasākuma norises vietā ieeja sākas no plkst. 21:30 un ieejas biļetes cena ir 4 EUR, bet īpašs piedāvājums tiek dots pirmajiem simts pasākuma apmeklētājiem 50% atlaide ieejas biļetei.

Organizē Latvijas Lauksaimniecības universitātes Studentu pašpārvalde.

 

Papildus informācija: www.llusp.lv

 

Informāciju sagatavoja

LLU Studentu Pašpārvalde