Lapas karte EnglishLatvianRussian

Pilsētas slidotava

Pilsētas slidotava
Pilsētas slidotava

24/12/2013 All Day

Pasta salā notiek pēdējie pilsētas publiskās slidotavas laukuma sagatavošanas darbi. Plānots, ka slidotgribētājiem tā tiks atklāta Ziemassvētku brīvdienu laikā.

Jelgavnieki ir aktīvi slidotāji, ko pierādīja pērn parkā aiz Jelgavas Kultūras nama izveidotā slidotava, kas bija labi apmeklēta un iecienīta dažāda vecuma pilsētnieku vidū. Turpmāk pilsētas publiskā slidotava, ko apsaimniekos Zemgales Olimpiskais centrs, atradīsies Pasta salā pie jaunuzceltā Mītavas tilta.

Slidotavas laukumā ir iestrādāta moderna dzesēšanas sistēma, kas ļaus saglabāt ledu arī apstākļos, kad āra temperatūra būs augstāka par nulli. Šobrīd jau ir uzstādītas laukuma apmales, bet vēl pirms ledus liešanas nepieciešams uzstādīt ledus saldējamo iekārtu. Tomēr, tā kā šogad slidotavai vēl netiks likts jumts un lietus var kavēt ledus sasalšanu, nav iespējams noteikt dienu, kad laukums būs gatavs un varēs uzņemt savus apmeklētājus.

Plānots, ka slidojumi brīvdienās un svētku dienās sāksies pulksten 10:00, 13:00, 16:00 un 19:00, darba dienās pulksten 13:00, 16:00, 19:00. Slidojuma ilgums būs viena stunda. Laikā starp slidojumiem laukumam tiks veikta apkopšana, ledus atjaunošana. Tomēr laika apstākļu ietekmē minētie slidojumu laiki var tikt mainīti.

Maksa par slidošanu paredzēta 1,41 LVL/ 2 EUR. Bērni, skolēni un pensionāri, uzrādot apliecību, varēs slidot bez maksas. Slidu nomas maksa 1,05 LVL/ 1,50 EUR.

Pie slidotavas darbiniekiem būs iespējams uzasināt savas līdzpaņemtās slidas.

Laukuma atklāšana un pirmie slidojumi tiks izziņoti Zemgales Olimpiskā centra mājas lapā www.zoc.lv un Twitter kontā (ZemgalesOC).

1

6