Lapas karte EnglishLatvianRussian

Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēle futbolā U-21 Latvija – Anglija

Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēle futbolā U-21 Latvija – Anglija
Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēle futbolā U-21 Latvija – Anglija

11/09/2018 17:00 - 19:00

Otrdien, 11.septembrī pulksten 17:00 Zemgales Olimpiskā centra stadionā notiks Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēle futbolā U-21 vecuma grupā: Latvija – Anglija.

Latvijas U-21 futbola izlase jeb #11vilku jaunā paaudze UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra ietvaros 11. septembrī Jelgavā uzņems pašreizējo apakšgrupas līdervienību Angliju. Abu komanda pirmajā savstarpējā spēlē 2017. gada 5. septembrī Bornmutā uzvaru ar rezultātu 3:0 svinēja laukuma saimnieki. Šoreiz par cīņas vietu izvēlēts Zemgales Olimpiskā centra stadions, kur mūsu futbolisti šī cikla ietvaros spējuši izcīnīt punktus gan pret Andoru, gan Ukrainu.

Anglijas U-21 futbola izlases sastāvā tradicionāli iekļauti perspektīvākie un talantīgākie futbolisti, kas ar katru dienu arvien vairāk un vairāk klauvē pie pasaules bagātākās futbola līgas – Anglijas Premjerlīgas – durvīm vai arī jau ir ieņēmuši stabilu vietu savu komandu un akadēmiju sastāvos Anglijas Championship līmenī vai zemākajās līgās. Angļu jauno futbolistu sagatavošanas sistēma sevi ir apliecinājusi iepriekšējos gados no labākās puses. Arī pašreizējā U-21 izlasē netrūks nedz sava vecuma Eiropas čempionāta un Pasaules kausa godalgoto vietu ieguvēju.

Spēles pret šāda līmeņa pretiniekiem un turklāt vienaudžiem mūsu futbolistiem šeit, Latvijā, ir salīdzinoši liels retums. Vienlaikus tā ir fantastiska iespēja apliecināt savu spēku gan nacionālās izlases treneru acīs, gan arī tikt pamanītiem Eiropas vadošu klubu skautu blociņos. Viens no šādiem piemēriem ir uzbrucējs Roberts Uldriķis, kurš, pateicoties vienlaikus arī rezultatīvam sniegumam šajā kvalifikācijas ciklā, tika iekļauts valstsvienības kandidātu lokā, kā arī šovasar parakstīja līgumu ar Šveices augstākās līgas klubu FC Sion.

“Viennozīmīgi esam priecīgi par to, ka mūsu darbs tiek novērtēts un arvien vairāk un vairāk futbolistu no U-21 valstsvienības tiek iesaistīti Latvijas nacionālās izlases rotācijā. To pierāda arī iepriekšējas spēles un to futbolistu vārdi, kas pēc sekmīga snieguma U-21 izlase izpelnījās izsaukumu arī lielajā valstsvienībā. Šie puiši lieliski apzinās, ka sev doto iespēju ir jācenšas izmantot. Novēlu viņiem neapstāties pie sasniegtā un šī gada laikā nostiprināties jau nacionālās izlases sastāvā! Tikmēr mēs ar nepacietību gaidām septembra nometni. Tā būs mūsu nākamā iespēju atklāt savu uzvaru kontu EURO 2019 kvalifikācijas turnīrā,” pirms septembra spēlēm izteicās valstsvienības galvenais treneris Dainis Kazakevičs.

Kvalifikācijas turnīra deviņu grupu uzvarētāji iekļūs Eiropas U-21 čempionāta finālturnīrā pa tiešo, kamēr vēl divas vietas tiks noskaidrotas izslēgšanas jeb play-off kārtā, kurā iekļūs četras labākās 2. vietu ieguvējas starp visām apakšgrupām.

UEFA.com | UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācijas spēles

Futbola līdzjutējiem šī būs iespēja klātienē vērot aizraujošu futbolu un iepazīt tuvāk, iespējams, jau kādu no nākamajām lielajām Eiropas un pasaules futbola zvaigznēm. 

LATVIJA U-21 – ANGLIJA U-21: Biļetes tirdzniecībā “Biļešu Serviss” kasēs

Uz tikšanos ZOC stadionā, Jelgavā!

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.