Lapas karte EnglishLatvianRussian

Winter season

download (1)

 
Gada vēsākajos mēnešos Pasta salā ir pieejama publiskā slidotava, kurā var baudīt ziemas priekus pat tad, ja līdz ledum un sniegam vēl jāpagaida.

Maksa par slidojumu 2,50 EUR, slidu noma 2,00 EUR. Gan darbadienās, gan brīvdienās pirmais slidojums bērniem, skolēniem, cilvēkiem ar invaliditāti un pensionāriem ir bez maksas. Slidojums ar hokeja nūjām maksās 3,00 EUR. Pieejama arī slidu asināšana, kas izmaksā 3,00 EUR.

Noteikti atsevišķi slidojumu seansi (slidošana ar hokeja nūjām), kuros uz laukuma pēc katra apmeklētāja iespējām vēlams atrasties hokejistu formās, tādejādi rūpējoties par personīgo drošību.

Lai patīkami pavadītu laiku savu draugu vai kolēģu lokā, iespējams izīrēt arī visu ledus laukumu. Laukuma rezervācija iepriekš ir jāpiesaka, zvanot pa tālruni 26356449. Rezervācija jāpiesaka vismaz divas dienas iepriekš.

Slidotavas darba laiks lielā mērā ir atkarīgs no laikapstākļiem. Stipru nokrišņu gadījumā slidojumu laiki var tikt mainīti vai atcelti. Par visām izmaiņām slidojumu laikos un seansu pieejamību informāciju meklējiet Zemgales Olimpiskā centra Twitter kontā @ZemgalesOC vai zvanot pa tālruni 20367677.