Lapas karte EnglishLatvianRussian

ZZ ČEMPIONĀTS, PUSFINĀLS

ZZ ČEMPIONĀTS, PUSFINĀLS
ZZ ČEMPIONĀTS, PUSFINĀLS

11/05/2016 11:00 - 18:00

No 11. līdz 13.maijam, Zemgales Olimpiskā centra stadionā, par Latvijas labāko klašu titulu sacentīsies Zemgales reģiona un lielākās daļas Rīgas skolu. Pusfināla sākums katru dienu no pulksten 11.00.

Šis pusfināla posms Jelgavā būs ne tikai sacensības, bet arī krāšņs un jautrs šovs, kuru vadīs jauniešu vidū populāras personības: Uģis Joksts, Agnese Rakovska un Kaspars Ozoliņš.

Latvijas vērienīgāko sporta un prāta spēļu “ZZ Čempionāta” žūrija, veica skurpulozu darbu un izvērtēja gandrīz 2000 komandu pieteikumus no 106 Latvijas novadiem, izvēloties 540 radošākās, atjautīgākās un košākās komandas, kuras turpina sacensties spēļu pusfinālos, par Latvijas labāko klašu titulu un vērtīgajām balvām.

Desmitājā “ZZ Čempionātā” sagaida deviņas pusfinālu dienas, kas izvērsīsies par īstiem reģionāliem festivāliem un norisināsies svaigā gaisā lielajos stadionos.
Uz tikšanos pusfinālā Jelgavā!

Papildus informācija: www.zzcempionats.lv


„ZZ Čempionāts” ir Latvijas skolēnu sporta un prāta spēles, sacensības radošos un netradicionālos sporta veidos starp 4. līdz 5., 6. līdz 8. un 9. līdz 12. klasēm.

„ZZ Čempionāta” mērķi: Veicināt sporta dzīves attīstību Latvijas skolās; Popularizēt aktīvu un radošu dzīvesveidu jauniešu vidū; Noskaidrot radošākās, sportiskākās, draudzīgākās un unikālākās klases.

„ZZ Čempionāta” posmi:
Atlase, radošais uzdevums. Lai izcīnītu vietu „ZZ Čempionāta” pusfināla sacensībās, klasei kopīgiem spēkiem jāizpilda klases radošais uzdevums, kuru tā saņem pēc anketas aizpildīšanas un piereģistrēšanās.
Pusfināla piedzīvojuma spēles brīvā dabā. Pēc atlases radošo uzdevumu rezultātiem, katrā klašu grupā (4 līdz 5., 6. līdz 8. un 9. līdz 12. klašu grupas), no katra reģiona (Rīga un Rīgas reģions, Vidzeme, Kurzeme, Latgale, Zemgale) labākās klases tiks uzaicinātas piedalīties „ZZ Čempionāta” pusfinālos. Šī gada jaunums – pusfināli notiks brīvā dabā, 3 dienas katrā pilsētā, katrai vecuma grupai būs viena atsevišķa sacensību norises diena.
„ZZ Čempionāta 2016” pusfinālu piedzīvojumu spēļu datumi un pilsētas:

27. līdz 29. aprīlis – Valmiera
11. līdz 13. maijs – Jelgava
16. līdz 18. maijs – Liepāja 

“ZZ Čempionāta 2016” lielais fināls 28.maijā Jūrmalā, Dzintaru pludmalē.

Informācija: www.zzcempionats.lv