Lapas karte EnglishLatvianRussian

Zinību dienas maratona noslēguma pasākums

Zinību dienas maratona noslēguma pasākums
Zinību dienas maratona noslēguma pasākums

13/08/2016 11:00 - 15:00

Sestdien, 13.augustā no pulksten 11.00 Zemgales Olimpiskajā centrā notiks “Zinību dienas maratona” noslēguma pasākums.

Jelgavas Māmiņu klubs sadarbībā ar Ballīšu Ideju Aģentūru „Tieši Tev” šogad pirmo gadu rīko šādu pirmskolas sagatavošanās pasākumu. Tā mērķis ir vienkopus pulcēt visus, kas piedāvā preces bērniem pirmsskolas vecumā un skolniekiem līdz 15 gadiem, tādejādi iepazīstinot jelgavniekus un Jelgavas novada iedzīvotājus ar viņu piedāvājumu.

Pasākuma gaita sākās jau 5.augustā. No šī datuma ģimenēm ar bērniem ir iespēja saņemt Pirmskolas iepirkšanās maršruta anketu pa Jelgavu, kurā iekļauti objekti, kas piedāvā attiecīgās kategorijas produktus un preces. Uzņēmējs, kas sevi iekļāvis anketā, ir izdomājis kādu āķīgu uzdevumu vai jautājumu, ko klients, dodoties uz objektu, izpilda un saņem no uzņēmēja atzīmi par objekta apmeklējumu.
Šāda maršruta lapa, kas būs 8 dienu laikā aizpildīta, 13.augusta noslēguma pasākuma laikā piedalīsies izlozē par balvām, ko attiecīgie uzņēmumi būs piešķīruši balvu fondam.

Ja neesi vēl saņēmis maršuta anketu, sūti pieteikumu uz [email protected] un saņem skolas vajadzībām izzinošo anketu.

Savukārt, noslēguma pasākumā Zemgales Olimpiskajā centrā, līdztekus izlozei, norisināsies dažādas aktivitātes bērniem. No 11.00-12.00 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji aprunāsies ar bērniem par drošību mājās un ārpus tās. No 12.00-12.30 Runcis Rūdolfs un policists bebrs kopā ar bērniem atcerēsies ceļu satiksmes noteikumus, kā arī izspēlēs interesantas aktivitātes.

Bērnu un jauniešu centrs “Junda” iepazīstinās ar pulciņiem un nodarbībām. “A-Z boulings” piedāvās savas aktivitātes. “Sudraba adatiņa” – svētku un karnevāla tērpus bērniem. Būs iespēja saģērbties un nofotografēties foto stūrītī.

Tāpat norisināsies dažādas sacensības bērniem, kā piemēram, lecamauklu lēkšanas sacensības “Spriganākais lēcējs”, zīmuļu spicēšanas sacensības u.c.

Vairāk informācijas pa tel. 29102766.