Lapas karte EnglishLatvianRussian

“Ziemassvētku karavāna” Jelgavā, Pasta salā pie slidotavas

“Ziemassvētku karavāna” Jelgavā, Pasta salā pie slidotavas
“Ziemassvētku karavāna” Jelgavā, Pasta salā pie slidotavas

22/12/2015 11:00 - 12:30

Otrdien, 22.decembrī no plkst. 11:00 līdz 12:30 Jelgavā, Pasta salā pie slidotavas notiks labdarības projekts “Ziemassvētku karavāna”, kura laikā kopīgi ar Jelgavas iedzīvotājiem tiks radīta un baudīta Ziemassvētku noskaņa.

“Ziemassvētku karavāna” ir Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) un Coca-Cola HBC Latvia kopīgs labdarības projekts ar mērķi iedvesmot ikvienu pievērsties aktīvam dzīvesveidam, kā arī, sarūpējot sporta inventāru, radīt bērniem labākus apstākļus fiziskajām aktivitātēm skolās.

“Ziemassvētku karavānas” pasākuma ietvaros Jelgavā būs iespējams satikt un kopā iesildīties ar Latvijas Olimpiskās komandas dalībniekiem – vieglatlēti Inetu Radeviču un pludmales volejbolistu Mārtiņu Pļaviņu, kuri arī pastāstīs par saviem sportiskajiem sasniegumiem. Apmeklētājus priecēs Ziemassvētku vecītis un rūķīši, kuri aicinās piedalīties dažādās rotaļās un visiem uzburs Ziemassvētku atmosfēru.

Pasākuma norises laikā slidošana un inventāra noma bērniem būs bez maksas. Savukārt Jelgavas 4.vidusskolas, Jelgavas 5.vidusskolas, Jelgavas 1.internātpamatskolas un Jelgavas 2.pamatskolas pārstāvji būs aicināti saņemt “Ziemassvētku karavānas” sarūpēto sporta inventāru.

“Ziemassvētku karavānas” programma Jelgavā:
11:00 Uzrunu teiks Žoržs Tikmers, Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs
11:15 Vārds Jelgavas domes pārstāvim
11:20 Iesildīšanās ar Latvijas Olimpiskās komandas pārstāvjiem Inetu Radeviču un Mārtiņu Pļaviņu
11:40 Rotaļas ar Ziemassvētku vecīti un rūķīšiem, dāvanu dalīšana skolām, bezmaksas slidotava.


Vairāk informācijas: Coca-cola.lv

Kontaktpersona:
Madara Boša
+371 26225559
[email protected]