Lapas karte EnglishLatvianRussian

Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014

Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014
Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014

25/04/2014 10:00 - 19:00

Pēc vairāku gadu pārtraukumā jaunā kvalitātē šā gada 25. un 26. aprīlī Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā notiks izstāde «Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014».

Latvijā nav daudz pasākumu, kuros vienas dienas laikā iespējams satikt esošos un potenciālos klientus, kā arī stiprināt savstarpējo uzņēmēju, klientu un speciālistu saikni. Izstādes galvenais mērķis ir veicināt Latvijas ražotāju, pakalpojumu sniedzēju un tirgotāju atpazīstamību, kā arī sekmēt savstarpējo kontaktu veidošanos uzņēmējdarbības vidē.

Divās izstādes dienās dalībnieki iepazīstinās apmeklētājus ar savu preci, atrodot jaunus klientus, satiksies ar vairumtirgotājiem, kā arī meklēs jaunus sadarbības partnerus līdz šim neapgūtu tirgu iepazīšanai. Izstādes dalībnieki varēs arī iepazīt uzņēmējdarbības jomas speciālistu pieredzi un jaunus risinājumus preču noieta tirgus paplašināšanai. Izstādē aicinātas piedalīties arī Jelgavas sadraudzības pilsētas, sākot ar Šauļiem (Lietuva) līdz pat Šin-jingai (Taivāna).

Izstādes dalībnieki piedalīsies konkursā un pretendēs uz uzvaru dažādās nominācijās, piemēram, «Inovatīvākais stends» un «Ģimenei draudzīgākais stends». Konkursa dalībniekus vērtēs speciāla žūrija, kurā būs Jelgavas pilsētas domes, Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvji.

Papildus iepazīstināšanai ar savu produkciju vai pakalpojumu izstāžu zālē dalībniekiem būs iespēja nodrošināt publicitāti izstādes organizatoru sociālajos tīklos, kā speciālā dalībnieku bukletā.

Sīkāku informāciju par izstādi var saņemt, sazinoties ar elektroniskā pasta palīdzību [email protected] vai pa tālruņiem 63027207 vai 28646086.

Izstādi organizē Jelgavas pilsētas dome, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Jelgavas nodaļa un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija.

 

Pieteikšanās anketa izstādes dalībniekiem. >>

Izstādes stendu izvietojumu plāns. >>

Pamatpakalpojumu un papildpakalpojumu piedāvājums. >>

 

Informāciju sagatavoja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera