Lapas karte EnglishLatvianRussian

UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācijas spēle

UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācijas spēle
UEFA Eiropas U-21 čempionāta kvalifikācijas spēle

08/09/2015 18:00 - 21:00

2017. gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra “A” apakšgrupas tuvākās divas spēles Latvijas U-21 futbola izlase aizvadīs Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, kur galvenā trenera Daiņa Kazakeviča vadītā komanda 4. septembrī tiksies ar Beļģiju, bet 8. septembrī ar Čehiju. Abu spēļu sākums – pulksten 18:00.

Kvalifikācijas turnīra pirmajā spēlē 16. jūnijā Liepājā U-21 futbola izlase ar rezultātu 1:2 atzina Maltas pārākumu. Lai arī spēles rezultāts nebija pozitīvs, pēcspēles preses konferencē valstsvienības galvenais treneris Dainis Kazakevičs pateicās klātesošajiem līdzjutējiem par atbalstu un aicināja uz septembra spēlēm klātienē, atzīmējot līdzjutēju klātbūtni tribīnēs kā būtisku motivējošo faktoru komandai kvalifikācijas cikla turpinājumā. Latvijas U-21 izlasei tagad priekšā nopietns pārbaudījums – divas mājas spēles ar Beļģiju un Čehiju, kas ir šī vecuma vienas no labākajām komandām Eiropā. Tikai kopā ar mūsu līdzjutējiem varam cerēt uz pozitīvu rezultātu!

Kvalifikācijas turnīra spēlēm iespējams sekot līdzi arī UEFA.com mājaslapā: http://uefa.to/1I7o9qB

Biļetes uz abām spēlēm jau ir pieejamas tirdzniecībā “Biļešu Serviss” kasēs visā Latvijā, kā arī internetā. Spēļu dienās biļetes būs iespējams iegādāties arī ZOC stadiona kasē (Kronvalda 24, Jelgavā) no plkst 16:00.

Vienas spēles biļetes cena 5 eiro, pērkot biļeti uz abām spēlēm – 7 eiro.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam, skolēniem, pensionāriem un invalīdiem, pie ieejas uzrādot attiecīgo personu apliecinošo dokumentu – ieeja BEZ MAKSAS!

 

Informācija, foto: Latvijas Futbola federācija, www.lff.lv