Lapas karte EnglishLatvianRussian

UEFA Eiropas līgas spēle futbolā

UEFA Eiropas līgas spēle futbolā
UEFA Eiropas līgas spēle futbolā

07/07/2016 18:30 - 21:30

Ceturtdien, 7.jūlijā pulksten 18:30 Zemgales Olimpiskā centra stadionā notiks 2016./2017. gada  UEFA Eiropas līgas pirmās kārtas spēle, kurā futbola klubs “Jelgava” tiksies ar “Breidablik” (Islande).

FK “Jelgava” dalību Eiropas līgā sāka 30.jūnijā ar spēli izbraukumā pret “Breidablik” (Islandes pilsētā Kopavogura).

 

Jelgavas komanda arī šogad ir starp neizsētajām vienībām, tādējādi potenciāli pretiniekos varēja būt tikai komandas no spēcīgā zara. Starp iespējamajām pretiniecēm bija “AIK Solna” (Zviedrija), “Shakhtyor” (Baltkrievija), “Odds” (Norvēģija), “Differdange” (Luksemburga) un “Breidablik” (Islande). Noskaidrojās, ka mūsējiem būs jāspēlē pret Islandes klubu “Breidablik”, kas ir Islandes pilsētā Kopavogurā bāzēts klubs.

FK «Jelgava» pirmo reizi UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā spēlēja 2010.gadā pēc sensacionālas uzvaras Latvijas kausa izcīņā. Toreiz jelgavniekiem pretiniekos bija Norvēģijas “Molde”. Pagājušajā gadā jelgavnieki pirmajā kvalifikācijas kārtā apspēlēja spēcīgo bulgāru “Litex” un iekļuva otrajā kārtā. Turpinājumā Jelgavā mūsējie apspēlēja Maķedonijas “Rabotnički”, bet viesos piedzīvots zaudējums ar 0:2 un turnīrs noslēdzās. Šogad FK “Jelgava” Eirokausos spēlēs jau trešo gadu pēc kārtas.

Biļešu tirdzniecība visās “Biļešu servisa” kasēs (arī internetā), biļešu cena 5€ (3€ īpašajā “Jelgavas” fanu sektorā, kur jārēķinās ar to, ka mierīgi sēdēt nav paredzēts un BŪS JĀDZIED!), bet skolēniem un pensionāriem būs 50% atlaide (biļetes cena 2,50€). Bezmaksas ieeja paredzēta bērniem līdz 7 gadu vecumam (neaizņemot sēdvietu), kā arī visiem FK “Jelgava” sezonas abonementu īpašniekiem (no 05.07 plkst.11.00 līdz 07.07 plkst. 17.00 brīvbiļetes, uzrādot savu abonementa kartiņu, tiks izsniegtas “Jelgavas kreklu” kafejnīcā “Tami – Tami”).

Info: www.fkjelgava.lv