Lapas karte EnglishLatvianRussian

UEFA Eiropas līgas spēle

UEFA Eiropas līgas spēle
UEFA Eiropas līgas spēle

10/07/2014 19:00 - 22:00

2014./2015. gada UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā futbola klubs «Jelgava» startēs ar spēli pret spēcīgo Norvēģijas komandu no Trondheimas «Rosenborg». 3. jūlijā jelgavniekiem paredzēta spēle viesos, bet nedēļu vēlāk, 10. jūlijā, pulksten 19 komandas tiksies atbildes spēlē Zemgales Olimpiskajā centrā.

Latviju šogad UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā pret zviedru «Malmo» pārstāvēs Ventspils pilsētas futbola komanda, bet Eiropas līgas turnīrā startēs Rīgas un Daugavpils «Daugavas», kā arī šī gada Latvijas kausa ieguvēji – «Jelgava». Debija mūsējiem uz Eiropas līgas skatuves bija 2010. gadā, kad arī triumfējām kausa izcīņā, bet kvalifikāciju sākām uzreiz ar otro kārtu, kur divu spēļu summā (2:2) zaudējām spēcīgājiem norvēģiem «Molde».

Izloze pret mūsējiem bija pavisam nežēlīga. No savas 5. grupas pretī dabūt titulēto Norvēģijas klubu «Rosenborg», kas savas valsts čempionātā uzvarējuši 22 reizes, «Differdange» no Luksemburgas, «Brommapojkarna» (Zviedrija), «Linfield» (Ziemeļīrija), īru «Derry City», kā arī igauņu «Nomme Kalju». Pašlaik Norvēģijas čempionātā mūsu 1. kārtas pretinieks ieņem ceturto vietu, bet līdere ir «Molde», kas ir priekšā «Rosenborg» par deviņiem punktiem.

Vitālijs Astafjevs uzreiz pēc izlozes neslēpa, ka pretinieki, protams, būs favorīti: «Spēcīgs pretinieks. Būs interesanti ar viņiem cīnīties. Zinām norvēģu futbolu – tas ir taktisks, daudz cīņas. Viņi māk spēlēt gan pa gaisu, gan bumbu pieliekot pie zemes. Ilgi viņi bija čempioni Norvēģijā, tad notika pārmaiņas, bet tagad atkal atgriežas elitē. Protams, ka viņi būs favorīti šajā cīņā, taču varam spēlēt. Pavisam noteikti nebaidāmies no pretinieka.»

Mūsu komandas galvenais treneris pozitīvi vērtēja to, ka pirmā spēle 3. jūlijā notiks pie pretiniekiem, bet atbildes mačs 10. datumā Jelgavā: «Domāju, ka tas ir labi pirmo spēli aizvadīt viesos. Mums ir iespēja panākt to, lai Jelgavā varam izšķirt cīņas likteni. Ļoti svarīgi labi nospēlēt izbraukumā, pēc iespējas līdzīgāk, lai paliek iespējas spēlē savā laukumā.»

Komanda, protams, nopietni pievērsisies Norvēģijas kluba izpētei. Treneris stāsta, ka jau tagad ir sākusies gatavošanās, tiks skatīti pretinieku komandas video ieraksti. Drīzumā būs arī papildinājumi sastāvā, tāpēc darbs notiek!

Ieejas maksa uz spēli 2 līdz 4 EUR. Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu serviss” kasēs un internetā.

 

Informāciju sagatavoja: Krišs Upenieks, www.JelgavasVestnesis.lv