Lapas karte EnglishLatvianRussian

TV3 Pilngadības balle cabaret noskaņās

TV3 Pilngadības balle cabaret noskaņās
TV3 Pilngadības balle cabaret noskaņās

19/08/2016 20:00 - 23:30

Piektdien, 19.augustā plkst. 20:00 Zemgales Olimpiskajā centrā kanāls TV3 ar vērienīgu Cabaret izrādi svinēs savu pilngadību un aicina ikvienu skatītāju to izbaudīt klātienē. Grandiozā šovā piedalīsies Cabaret dīvas Elza Rozentāle un Aija Vītoliņa, kā arī šarmantais Ralfs Eilands. Balles apmeklētājiem kopā ar TV3 zvaigznēm būs iespēja izbaudīt neierobežotu brīvību un iejusties laikā, kad vilinošie astoņpadsmit gadi maina dzīvi.

Biļetes uz TV3 pilngadības balli pieejamas Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un bilesuparadize.lv.

download (2)

„Astoņpadsmit gadi ir laiks, ko ar nepacietību gaida katrs jaunietis un domā, ka pilngadība sniegs neierobežotu brīvību, un līdz ar to sāksies pārredzams un taisns dzīves ceļš. Pilngadības sauklis ikvienam jaunietim ir „nost ar aizliegumiem”. Cabaret sniegs iespēju izmēģināt saldo brīdi, kad jaunības dullums mijas ar maksimālismu un iedomas ar realitāti. Izrādē sāks īstenoties sen lolotais sapnis par patstāvību, tādēļ ikvienam būs iespēja nobaudīt līdz šim neatļautos augļus. 19. augustā visa Cabaret komanda – mūziķi, solisti, dejotāji, aktieri, akrobāti – izdzīvos katrs savas atmiņas par pilngadības laiku un palīdzēs tajās atgriezties arī skatītājiem,” izbaudīt neaizmirstamus mirkļus aicina Cabaret režisors Viktors Runtulis.

TV3 pilngadības Cabaret rīkotāji sola, ka karstasinīgais orķestris aizvedīs muzikālā ceļojumā no visiem pazīstamiem džeza ritmiem līdz pat retāk dzirdētām un elpu aizraujošām melodijām. Cabaret dīvas Elza (Elza Rozentāle) un Žustīne (Aija Vītoliņa) iejutīsies dažādu laiku tēlos un palīdzēs izdzīvot sen aizmirstas sajūtas, savukārt jaunais un talantīgais Rafaels (Ralfs Eilands) dāvinās jums savu neizsīkstošo enerģiju, kā arī pārvērtīs šo pilngadības balli par kopīgu dzīves svinēšanu ar aizraujošām dziesmām un dejām. Mākslinieki pilngadības ballē ļaus ielūkoties līdz šim liegtajā pasaulē, kur valda bezrūpīga rotaļa, kur skaistas meitenes raida pavedinošus skatienus, kur tevi sāk uzskatīt par pieaugušu. Pasākuma košumu papildinās akrobāti un dejotāji, kā arī citi pārsteigumi.

„Astoņpadsmit gadu laikā TV3 piedzīvojis daudzus aizraujošus mirkļus, un tieši mūsu skatītāji ir tie, kas mūs iedvesmo radīt aizvien jaunus stāstus, lai kopā uzzinātu daudz jauna, lai priecātos, pārdzīvotu, smietos, lepotos, iedvesmotos! Pateicībā par saņemto mīlestību vēlamies TV3 18 gadus nosvinēt ar vērienu un kopā ar mūsu uzticīgajiem skatītājiem un kanāla zvaigznēm. Balle solās būt aizraujoša, tomēr nevaram solīt, ka TV3 kļūs stipri nopietnāks. Mēs turpināsim svinēt dzīvi, vienlaikus neizvairoties arī no nopietnām tēmām,” uz TV3 pilngadības svinībām aicina Baiba Zūzena, MTG TV Latvia vadītāja.

TV3 jau iepriekš ir sadarbojies ar visiem iesaistītajiem māksliniekiem un Jelgavas pilsētu, tādēļ lielisks šovs un aizraujoša pasākuma programma garantēta visiem balles viesiem.