Lapas karte EnglishLatvianRussian

Sporta fotogrāfiju izstāde “Pilnai laimei”

Sporta fotogrāfiju izstāde “Pilnai laimei”
Sporta fotogrāfiju izstāde “Pilnai laimei”

21/01/2015 16:00 - 19:00

Latvijas apceļošanā devusies autora Jura Bērziņa – Soma sporta fotogrāfiju izstāde “Pilnai laimei” 21. janvārī ar atklāšanu pulksten 16:00 viesosies Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā.

Izstādes darbi tapuši vairāku gadu garumā, fotografējot sportistus dažādās sacensībās Latvijā, olimpiskajās spēlēs, arī pavisam ikdienišķos sporta pasākumos.

40 lielformāta krāsu fotogrāfijās redzams, ka bagātajā Latvijas sporta dzīvē blakus pastāv gan olimpiskie, gan paralimpiskie, gan tautas sporta veidi.

“Pilnai laimei” stāsta par emocijām, par uzvaras prieku, gandarījumu, par pirmajām sacensībām. Par visu to, ar ko bagāts sports!

Par autoru

Juris Bērziņš-Soms sportu fotografē kopš 1966.gada. Sācis strādāt avīzē Sports, pēc tam Padomju Jaunatnē. Publicējies daudzos žurnālos un avīzēs, pēdējos gados arī interneta vidē. Darbojies arī reklāmas un modes fotogrāfijā. Kopš 2006.gada strādā žurnālā Sports. Fotografējis olimpiskajās spēlēs Pekinā, paralimiskajās spēlēs Londonā, daudzos Eiropas un pasaules čempionātos.

Pēdējos četros gados vairāk nekā 100 000 tūkstoši skatītāju apskatījuši Jura Bērziņa-Soma sporta fotogrāfiju izstādes “Atšķirīgi un līdzīgi” un “Tu esi, Tu vari”, kas stāstīja par paralimpiskjām spēlēm Londonā.

Izstāde “Pilnai laimei” tika atklāta 2014.gada oktobrī VENDEN mājvietā Cēsīs, pēc tam astoņu mēnešu garumā ceļo pa Latvijas Olimpiskajiem centriem.

Uz izstādes atklāšanu 21. janvārī 16:00 Zemgales Olimpiskajā centrā aicināts ikviens sporta un fotogrāfiju draugs!