Lapas karte EnglishLatvianRussian

Sezonas sākums Schenker volejbola līgā

Sezonas sākums Schenker volejbola līgā
Sezonas sākums Schenker volejbola līgā

04/10/2014 16:00 - 19:00

Sestdien, 4. oktobrī ar spēli pulksten 16:00 VK “Biolars/Jelgava” uzsāks sezonu Schenker Volejbola līgā. Spēles pretinieki – “Danpower/Voru VK”.

SCHENKER līgas sezonā šogad startēs 12 komandas – piecas komandas no Latvijas un septiņas no Igaunijas.

Latviju SCHENKER līgā pārstāvēs: “RTU/Robežsardze”, VK “Biolars/Jelgava”, “Poliurs/Ozolnieki”, “Daugavpils Universitāte” un “ASK/Kuldīga”;

Igauniju SCHENKER līgā pārstāvēs: “Bigbank Tartu”, “TTU”, “Selver Tallinn”, “Rakvere VK”, “Danpower Voru VK”, “Parnu VK”, “Jarvamaa VK”.

Pagājušajā gadā tika uzsākta tradīcija klasiskā volejbola sezonu sākt ar SUPERKAUSU, kurā tiekas četras Latvijas un Igaunijas labākās vīriešu volejbola komandas. Šogad SCHENKER Superkauss tika aizvadīts Rīgā, Daugavas sporta namā 27. un 28.septembrī. Pēc aizvadītajiem abiem SCHENKER Superkausa 1/2fināliem, kur tikās abas Latvijas komandas un abas komandas no Igaunijas, VK “Biolars/ Jelgava” otro gadu pēc kārtas izdevās uzveikt pretiniekus un gatavoties cīņai ar Igaunijas uzvarētājiem – “TTU” par galveno trofeju.

Taču finālā aizvadītā gada Superkausa ieguvēji – VK Biolars/Jelgava saspringtā spēlē ar 1-3 piekāpās Tallinas Tehniskās universitātes (TTU) komandai.

Ieeja uz spēli bez maksas.