Lapas karte EnglishLatvianRussian

Rīgas Cirka izrāde “Tropu fantāzija”

Rīgas Cirka izrāde “Tropu fantāzija”
Rīgas Cirka izrāde “Tropu fantāzija”

11/03/2016 18:00 - 22:00

Pirmo reizi Jelgavas pilsētā viesosies “Rīgas Cirks” ar savu jaunāko iestudēto programmu “Tropu Fantāzija”. Tādēļ ikviens tiek gaidīts uz izrādi, kas notiks 11.martā, Zemgales Olimpiskajā centrā. Izrādes sākums plkst. 18:00.


Biļetes nopērkamas Biļešu Servisa kasēs visā Latvijā(Statoil DUS), internetā www.bilesuserviss.lv, kā arī Zemgales Olimpiskajā centrā (Kronvalda ielā 24, Jelgavā).
Pavasaris Jelgavā sāksies ar “Rīgas Cirka” iestudētu jaunu programmu: “TROPU FANTĀZIJA” (Fantasia Tropical), kur pirmoreiz Latvijā uzstāsies Kubas Nacionālā cirka kolektīvs. Kopā ar viņiem programmā piedalīsies arī mākslinieki no Kolumbijas, Vācijas, Beļģijas un Latvijas.

Jaunajā un eksotiskajā izrādes programmā sagaidāmas temperamentīgas dejas, koši tērpi, enerģiski mākslinieki un dažādi cirka žanra augstvērtīgi numuri. Izrādi papildina “dzīvā mūzika” jeb skatītāju iecienītais “Rīgas Cirka” mūziķu trio.

Izteiksmīgā horeogrāfija, lieliskā akrobātika, fantastiskie gaisa vingrotāji, žonglieri, klauni un drosmes (nāves) rata pārgalvji šo izrādi radīs patiešām neatkārtojamu. Katrs aizraujošais Latīņamerikas mākslinieku priekšnesums būs interesants visai ģimenei. Pilnvērtīga cirka izrāde gan lieliem, gan maziem skatītājiem.

Neiztrūkstoša īstas cirka izrādes daļa būs arī dažādie cirka dzīvnieki:  bezgala gudrie, krāsainie papagaiļi, skolots zirgs un deviņi neparastie, labi audzinātie baltie Šepardas suņi. Savdabīgā izrādes režija aizvedīs skatītājus uz fantastisko un tropisko salu Karības jūrā. Būs karsti!

Izrādes garums apmēram 2 stundas kopā ar starpbrīdi.
Biļešu cenas no 8 līdz 15 EUR. Bērniem no 3 līdz 5 gadiem – 1,50 EUR  bez savas vietas (klēpī). Sākot no 5 gadu vecuma – biļešu cena visiem vienāda.

Papildus informācija: www.cirks.lv

Informāciju sagatavoja: VSIA “Rīgas Cirks”