Lapas karte EnglishLatvianRussian

Pasta salas slidotavas atklāšana

Pasta salas slidotavas atklāšana
Pasta salas slidotavas atklāšana

01/09/2018 15:00 - 17:00

Sestdien, 1.septembrī, pulksten 15:00 apmeklētājiem tiks atklāta Pasta salas publiskās slidotavas jaunā 2018.gada sezona. Ikviens interesents varēs braukt ar skrituļslidām, kā arī piedalīties dažādos konkursos un radošās darbnīcās bērniem.

Atklāšanas dienā publiskā slidošana ir bez maksas. Uz slidotavu var nākt ar savām skrituļslidām vai arī tās nomāt. Slidu nomas maksa – 2 eiro. Pēc atklāšanas no pulksten 17:00 klātesošie Pasta salā varēs izzināt ārpusstundu nodarbību piedāvājumu Jelgavā un izbaudīt koncertus pasākumā “ZinīBUMS”. Mobilā skatuve šogad atradīsies pie publiskās slidotavas, un mācību gada atklāšanas ballīte dīdžeja pavadībā turpināsies līdz pulksten 22:00.

 

Sākot ar 2.septembri, katru dienu pilsētas publiskajā slidotavā ikvienam būs iespēja braukt ar skrituļslidām no pulksten 12:00 līdz 20:00. Maksa par slidošanu ar skrituļslidām stundā – 1,5 eiro; bērniem no 7 līdz 16 gadu vecumam – 1 eiro, bērniem līdz 7 gadu vecumam – 0,50 eiro. Strītbola laukuma nomas maksa – 10 eiro stundā, bet visa laukuma noma inline hokeja, florbola vai cita sporta veida spēlēm – 20 eiro stundā. Rezervēt laukumu var, zvanot pa tālruni: 20367677.

 

Jau ziņots, ka slidotavā Pasta salā ekspluatācijā nodots jumts, kura būvniecībā izmantotas liekti līmētās koksnes konstrukcijas – tērauda elementi izmantoti vien savienojuma vietās un atsevišķās vietās kā palīgkonstrukcija jumta seguma stiprināšanai. Kopējais liekti līmētās koksnes apjoms objektā ir 112 kubikmetri, bet tērauda detaļu apjoms – 11,33 tonnas. Ledu slidotavā varēs sākt liet, kad āra gaisa temperatūra atdzisīs līdz plus 10 grādiem. Slidošanas sezonas sākums būs atkarīgs no laikapstākļiem. Līdz ar jumta izbūvi netraucēs ne sniegs, ne lietus.

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma