Lapas karte EnglishLatvianRussian

Pasaules sniega diena Jelgavā

Pasaules sniega diena Jelgavā
Pasaules sniega diena Jelgavā

16/01/2016 12:00 - 18:00

Sestdien, 16.janvārī pulksten 12.00 Pasta salā pie slidotavas notiks “Jelgavas Sniega diena”.

Jelgavas Sniega dienu organizē Jelgavas pašvaldības iestāde „Sporta servisa centrs” sadarbībā ar Jelgavas Ledus sporta skolu  un Zemgales Olimpisko centru.
Sniega dienas mērķis nav noskaidrot vai atlasīt nākamos čempionus, bet gan dot iespēju bērniem un viņu vecākiem iepazīt un izmēģināt dažādas aktivitātes sniegā, pārbaudīt iemaņas ziemas sporta veidos uz ledus, kā arī veicināt ģimeņu kopīgas fiziskās aktivitātes brīvā dabā.

Sniega dienas pasākumā aicinātas piedalīties ģimenes ar bērniem, pasākumā varēs piedalīties visu vecumu pilsētas iedzīvotāji un viesi.

 

Pasākumā plānotas šādas aktivitātes:

– Distanču slēpošanas aplis;

– Veiklības brauciens ar ragaviņām;

– Sportiski uzdevumi ar slidošanas un hokeja elementiem.

 

Dalībnieki aktivitāšu veikšanai tiks nodrošināti ar sporta inventāru, bet var arī ņemt līdzi savu inventāru (slēpes, ragaviņas, slidas). Sniega dienas pasākuma dalībnieki saņems apliecinājumu par piedalīšanos svētkos. Par piedalīšanos vismaz 3 aktivitāšu veidos dalībnieks saņems piemiņas medaļu. Aktivitāšu veiksmīgākajiem dalībniekiem pārsteiguma balvas.

Informācija: Sporta servisa centrs


“Pasaules Sniega diena” (World Snow Day) ir Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) ikgadējs sniega festivāls bērniem un viņu ģimenēm, kas vienlaicīgi notiek dažādās vietās visā pasaulē. Tā ir daļa no FIS programmas „Vediet bērnus uz sniega”, kuras mērķis ir dot bērniem un viņu vecākiem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega. Iespēja izbaudīt prieku un radīt patīkamas atmiņas, kā arī radīt iedvesmu turpināt nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī nākotnē.
Vairāk par Sniega dienu un slēpošanas sportu Latvijā var iegūt LSS mājas lapā www.infoski.lv