Lapas karte EnglishLatvianRussian

“Latvijas IV Olimpiāde 2016” atlases spēles volejbolā

“Latvijas IV Olimpiāde 2016” atlases spēles volejbolā
“Latvijas IV Olimpiāde 2016” atlases spēles volejbolā

22/05/2016 All Day

Svētdien, 22.maijā Zemgales Olimpiskajā centrā “Latvijas IV Olimpiāde 2016” atlases sacensību spēles volejbolā vīriešiem:

10:00 Vecumnieku novads – Ozolnieku novads

12:00 Vecumnieku novads – Bauskas novads

14:00 Jelgava – Ozolnieku novads


Par “Latvijas IV Olimpiādi 2016”

No 1. līdz 3.jūlijam Valmierā norisināsies Latvijas IV Olimpiāde, ko organizē Latvijas Olimpiskā komiteja un Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministriju.

Latvijas IV Olimpiādes programmā ir iekļauti 26 Olimpiskie sporta veidi, no tiem Valmierā notiks badmintons, basketbols, bokss, futbols, handbols, šosejas riteņbraukšana, svarcelšana, triatlons, vieglatlētika, volejbols, pludmales volejbols un airēšanas slaloms. Tāpat Valmierā notiks Olimpiādē iekļautais neolimpiskais sporta veids – orientēšanās – un paraugdemonstrējumi šahā. Arī svinīgā Olimpiādes atklāšanas un noslēguma ceremonija norisināsies Valmierā.

Atsevišķi sporta veidi tiks organizēti Olimpiādes rīkotājpilsētas – Valmieras – sadarbības pašvaldībās. Cēsīs norisināsies cīņa, džudo, loka šaušana, paukošana, MTB riteņbraukšana, taekvondo, teniss, kā arī neolimpiskais sporta veids – florbols. Jūrmalā norisināsies airēšana, kas tiks organizēta Lielupē, bet Burtnieku novadā gaidāma burāšana, golfs, BMX riteņbraukšana un stenda šaušanas sacensības. Kocēnu novadā ikviens varēs vērot jātnieku sporta sacensības, bet Rūjienā – regbiju. Smaiļošana un kanoe notiks Limbažos, savukārt galda tenisa sacensības – Alojā. Rīgā Latvijas IV Olimpiādes laikā norisināsies peldēšana un vingrošanas disciplīnas, bet Valkā – ložu šaušanas sacensības.

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks aicina: “Līdz 31.maijam notiek pašvaldību komandu komplektēšana un pieteikšana dalībai Latvijas IV Olimpiādē. Aicinu pašvaldības būt aktīvas, atbalstīt savu novadu un pilsētu sportistus, palīdzēt viņiem sagatavoties priekšsacīkstēm, ja tādas jāaizvada, lai pēc iespējas vairāk sportistiem būtu iespēja piedalīties Latvijas IV Olimpiādē. Startēšana Olimpiādē sportistam ir gods un personīgs apliecinājums savai sportiskajai izaugsmei, kā arī tā ir papildu motivācija izvirzīto mērķu sasniegšanai. Līdz šim Latvijas Olimpiādēs (2004., 2008., 2012.gadā) piedalījušies aptuveni 3000 akreditētu sportistu. Ticam, ka arī šajā Olimpiādē dalībnieku skaits būs tikpat liels, jo cīņasspars, mērķtiecība, mīlestība uz sportu un vēlme pieradīt savu sportisko sagatavotību Latvijas tautai mūsu sportistos nav mazinājusies. Sportist, iedvesmo Latviju! Piedalies, uzvari!”

Papildus informācija: http://valmiera2016.olimpiade.lv/lv/sakums