Lapas karte EnglishLatvianRussian

Latvijas čempionāta florbolā FINĀLS

Latvijas čempionāta florbolā FINĀLS
Latvijas čempionāta florbolā FINĀLS

11/04/2015 All Day

Sestdien, 11.aprīlī, Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, visas dienas garumā norisināsies Latvijas 22. čempionāta ELVI florbola līgas izšķirošās cīņas par medaļām kā labākajām sieviešu, tā arī vīriešu komandām. SIA “Biļešu serviss” kasēs un interneta vietnē turpinās biļešu iepriekšpārdošana uz šiem florbola svētkiem.

Vairāk nekā seši mēneši bija nepieciešami, lai ELVI florbola līgas komandas vispirms regulārajā turnīrā, bet pēc tam arī izslēgšanas spēlēs noskaidrotu tās četras sieviešu, kā arī četras vīriešu komandas, kuras ir cienīgas cīnīties par Latvijas čempionāta medaļām.

11.aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā norisināsies četras ELVI florbola līgas spēles:

09:45 – spēle par 3.vietu sievietēm starp komandām “Ķekavas Bulldogs” un RSU*

Sieviešu florbola komanda “Ķekavas Bulldogs” pirms gada izcīnīja savas pirmās medaļas, bet šopavasar ķekavietēm ir iespēja tikai atkārtot bronzas panākumu. Pretiniecēs viņām savulaik titulētā RSU komanda, kurā pēc praktiski visu līderu došanās uz cietiem klubiem, lielākoties ārzemju, pieredzi gūst jaunās florbolistes. Lai arī regulārajā turnīrā visās savstarpējās spēlēs uzvarēja “Ķekavas Bulldogs”, paredzams, ka mačā par bronzas medaļām RSU, kas pusfinālā ļoti cienīgi spēkojās ar čempioni “Rubeni”, varētu sagādāt kādu pārsteigumu.

13:00 – spēle par 3.vietu vīriešiem starp komandām “Rubene” (Kocēni) un “Lielvārde”*

Vīriešu florbola komanda “Lielvārde” Latvijas čempionāta medaļas izcīnījusi jau četrus gadus pēc kārtas, bet titulētā Kocēnu “Rubene” tieši tikpat gadus palikusi bez kārotā cēlmetāla. Izslēgšanas spēlēs abas komandas rādīja lielisku cīņassparu, bet pusfinālā tām acīmredzami pietrūka spēka un nedaudz veiksmes cīņā ar labāk nokomplektētajām pretiniecēm. Katrai komandām ir kuplam līdzjutēju pulkam, kas cīņu par bronzu Jelgavā padarīs tikai aizraujošāku.

16:15 – finālspēle sievietēm starp komandām “Rubene” (Kocēni) un FK “Ķekava”*

Kocēnu “Rubenes” florbolistes noskaņotas nosargāt savu čempionu kausu, bet ceļā uz to viņām jau otro pavasari pēc kārtas stāsies pretendentes – FK “Ķekava” meitenes. Ja pērn ķekavietes ļoti priecājās par pirmo reizi kluba vēsturē izcīnītajām sudraba medaļām, tad šopavasar viņām ir tikai viens mērķis – zelts. Abas komandas jau sezonas laikā lielu uzmanību veltīja sava sastāva komplektācijai, bet savstarpējās spēles regulārajā turnīrā parādīja, ka vienā spēlē var uzvarēt jebkura no komandām.

19:30 – finālspēle vīriešiem starp komandām “Mogo-RTU/Rockets” un “Cēsu alus/Lekrings”*

Vīriešu komandu lielajā finālā satiksies divi klubi, kuri pretī čempionu kausam un zelta medaļām mērķtiecīgi gājuši visas sezonas laikā. Cēsnieki cer lielo kausu sev virs galvām celt jau trešo pavasari pēc kārtas, bet rīdzinieku sapnis ir atkārtot piecus gadus senus notikumus, kad finālā viņi Cēsu komandai neatstāja nekādas cerības. Abās komandās ir daudz meistarīgu spēlētāju ar pasaules čempionātu un citu augsta līmeņa turnīru pieredzi. To, kura komanda 11.aprīļa vakarā kodīs zelta medaļās, bet kurai būs jāsamierinās ar sudrabu, prognozēt nav iespējams. Pirmie to uzzinās florbola fani, kuri izvēlēsies izšķirošās spēles vērot klātienē, atbalstot savus favorītus.

ELVI florbola līgas fināli – tās būs ne tikai četras aizraujošas un spraigas spēles, bet arī līdzjutējus izklaidējošs šovs, kurā viņiem visas dienas garumā mūziku spēlēs dīdžejs Get Dizzy, ar savu uzstāšanos priecēs LU karsējmeitenes, bet vīriešu komandu finālspēles pārtraukumos muzicēs bundzinieks Kristers Hartmanis, kuram sagatavots arī viens īpašais priekšnesums ar karsējmeitenēm. Vīriešu spēles par čempionu kausu laikā “vakara vadītāja” pienākumus uzņemsies Renārs Zeltiņš.

Biļešu tirdzniecība notiek visās “Biļešu servisa” kasēs un internetā (ŠEIT). Dienas biļetes ar norādītu sēdvietu cena – 7,- EUR. Dienas biļetes cena bērniem un jauniešiem līdz 16 gadu vecumam un invalīdiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu: 5,- EUR. Bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu – ieeja bez maksas. Biļešu skaits – ierobežots.

*Biļetes uz atsevišķām spēlēm varēs iegādāties TIKAI 11.aprīlī divas stundas pirms attiecīgās spēles:

Spēle par 3.vietu sievietēm: 3,-EUR.
Spēle par 3.vietu vīriešiem: 5,- EUR.
Finālspēle sievietēm: 3,-EUR.
Finālspēle vīriešiem: 5,-EUR.

(Ar biļetēm uz atsevišķām spēlēm ieeja spēļu zālē būs atļauta 30 minūtes pirms attiecīgā mača.)

Informācija: Latvijas Florbola federācija