Lapas karte EnglishLatvianRussian

Latvijas 95.gada dienai veltīta izstāde

Latvijas 95.gada dienai veltīta izstāde
Latvijas 95.gada dienai veltīta izstāde

11/11/2013 All Day

Šodien, pulksten 16 Zemgales Olimpiskā centra otrā stāva foajē tiks atklāta izstāde, kurā Jelgavas Mākslas skola (JMS) piedāvā aplūkot savu audzēkņu darbus, kas tiek eksponēti par godu Latvijas 95. dzimšanas dienai. Izstāde būs apskatāma divas nedēļas.

Darbi tapuši pedagogu Māra Grīnberga un Anša Liepas foto un datorgrafikas vadītajās nodarbībās. Darbos ir skaidri nolasāmas tās idejas un lietu pasaules attēlojums , kas ir svarīgs pašiem  jauniešiem, darbu autoriem – tas tiek fiksēts ar  foto palīdzību,  digitāli apstrādāts un papildināts ar datorgrafikas elementiem.

Šo izstādi esam simboliski veidojuši kā Latvijas attainojumu. Tādu Latviju redz mūsu bērni un jaunieši, kas ir Latvijas nākotne. Jelgavas Mākslas skolas audzēkņi ir radoši, spēj pamanīt daudz interesantu lietu un norišu mums apkārt, bieži vien piefiksēt un izcelt smalkas nianses, piedāvājot savu īpašo redzējumu mākslas darbā. Šie darbi ļauj būt jauniem, brīviem un varošiem arī mums – darbu skatītājiem. Mēs atbalstām viedokli, ka Latviju veidojam mēs paši un patiesi vēlamies veicināt atziņu – jo labāks centīsimies būt mēs katrs personīgi, jo labāka būs Latvija – Latvija sākas ar mani.

Daudz laimes mums visiem Valsts svētkos!

Informāciju sagatavoja:
Laura Vizbule
JMS