Lapas karte EnglishLatvianRussian

Jelgavas kaķis 2016

Jelgavas kaķis 2016
Jelgavas kaķis 2016

05/06/2016 10:00 - 16:00

4. un 5.jūnijā Zemgales Olimpiskajā centrā jau sesto gadu pēc kārtas notiks starptautiskā kaķu izstāde „Jelgavas kaķis 2016”, kuru katru reizi papildina aizvien jauni un reti sastopami mājdzīvnieki, eksotiski dzīvnieki un putni.

Šajā izstādē būs apskatāmi kaķi, kuri Jelgavā ieradīsies no visas Latvijas, Baltijas valstīm, Eiropas un Krievijas. Izstādē varēsiet aplūkot dažādas kaķu šķirnes – laiskos Britus, graciozos Abesīnijas un eksotiskos Bengālijas kaķus, Donas un Kanādas sfinksus, Skotu Foldus un pūkainos Persiešus, kā arī vēl daudz citas šķirnes.
Izstādes laikā kaķus vērtēs starptautiskās organizācijas WCF (Pasaules kaķu federācija) sertificēti tiesneši no Latvijas, Ungārijas, Igaunijas un Krievijas. Izstādes noslēgumā tiks noteikti izstādes labākie kaķi, kuri sacentīsies par prestižo izstādes uzvarētāja titulu „Best In Show”, kā arī izstādes galveno balvu – „Jelgavas kaķis 2016”.
Paralēli tradicionālajai kaķu vērtēšanai, notiks arī vairāki speciālie kaķu šovi un ringi, kuros par īpašiem tituliem sacentīsies labākie pārstāvji. Izstādes apmeklētāji varēs vērot Skotu un Britu šķirnes kaķu šovus, kā arī garspalvaino un pusgarspalvaino kaķu šovus. Šajā izstādē būs līdz šim neredzēts priekšnesums: Kaķu – Pasaules čempionu parāde. To būs vērts redzēt!
Apmeklētājiem būs iespēja nobalsot par vislabāko izstādes kaķi, kurš saņems Jelgavas Domes īpašo kausu. “Jelgavas kaķa 2016”  nominēšana notiks svētdien, 5.jūnijā pulksten 14:00.
Izstādē līdztekus būs apskatāmi arī citi dzīvnieki: dekoratīvas vistas, baloži, papagaiļi, Kanārijas putni, dažādi grauzēji, kukaiņi un reptīlijas.  Tikšanos ar jelgavniekiem īpaši gaida draudzīgs jenots un poniji – Nutrija, Murkšķis un Degunlācis, kurus nu jau var saukt par Jelgavas novada iedzīvotājiem. Izstādē tā pat piedalīsies seski un dažāda izmēra un krāsas truši.

Izstāde notiks 4. un 5.jūnijā Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā, Kronvalda ielā 24. Izstāde būs atvērta apmeklētājiem 4.jūnijā no pulksten 10:00 līdz 17:00, 5.jūnijā no pulksten 10:00 līdz 16:00. Biļešu cena pieaugušajiem EUR 3, skolēniem studentiem un pensionāriem EUR 1.50,  pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.


Izstādes rīkotāji:
Jelgavas Dome
KMK „Cat’s Meow”
SIA “iMedia Group”

JK-2016 koordinatore
Mārīte Baranovska
[email protected]
t.26150707