Lapas karte EnglishLatvianRussian

Eiropas Čempionāta sagatavošanās turnīrs lakrosā sievietēm: “Women’s Easter tournament 2019”

Eiropas Čempionāta sagatavošanās turnīrs lakrosā sievietēm: “Women’s Easter tournament 2019”
Eiropas Čempionāta sagatavošanās turnīrs lakrosā sievietēm: “Women’s Easter tournament 2019”

19/04/2019 17:00 - 19:00

Lieldienu brīvdienās, no 19. līdz 21. aprīlim, Zemgales Olimpiskā centra stadionos norisināsies Eiropas Lakrosa federācijas (ELF) un Latvijas Lakrosa federācijas (LLF) kopīgi rīkotais sieviešu izlašu turnīrs “Women’s Easter tournament 2019”, kurā kopā ar Latvijas komandu startēs vēl 7 elites līmeņa sieviešu lakrosa izlases.

Gatavojoties šīs vasaras Eiropas čempionātam, kas no 16. līdz 25. jūlijam notiks Izraēlā, ELF organizē oficiālo izlašu sagatavošanās turnīru, lai pārbaudītu komandu gatavību, kā arī apmācītu jaunos tiesnešus. Šis ir jau otrais gads, kad ELF organizē šādas sacensības un šogad organizēšanas godu ir izpelnījusies Latvija. Turnīrā startēs 8 komandas no Beļģijas, Itālijas, Nīderlandes, Norvēģijas, Spānijas, Šveices, Velsas un Latvijas.

“Šī ir lieliska iespēja mūsu augstākā līmeņa komandām sacensties vienai ar otru, gan sacensību, gan jautrā gaisotnē pirms šī gada galvenā notikuma – Eiropas čempionāta”, saka ELF prezidente Stefānija Migčelsena (Stephanie Migchelsen). “Latvija ir ilggadēja Eiropas Lakrosa federācijas locekle un mēs esam gandarīti, ka Latvijai ir iespēja organizēt šāda līmeņa turnīru pie sevis. Pēdējos 7 gados, kad Latvijas sieviešu izlase pirmo reizi startēja Eiropas čempionātā Amsterdamā, sieviešu lakross ir strauji attīstījies”.

Kā ziņo Latvijas Lakrosa federācija, tad komandas no visas Eiropas Jelgavā ieradīsies piektdien, 19.aprīlī, un no plkst. 16:00 aizvadīs pirmās spēles. Sacensības noslēgsies svētdienas pēcpusdienā ar uzvarētāju noskaidrošanu un apbalvošanas ceremoniju.

 

Izspēļu kārtība:

Astoņas komandas tiks sadalītas 2 grupās, pa četrām komandām katrā. Piektdien un sestdienas priekšpusdienā tiks izspēlētas grupu spēles, kam sekos spēles par vietām sestdienas pēcpusdienā un svētdien.

Precīza turnīra spēļu programma pieejama Latvijas Lakrosa federācijas mājas lapā www.llf.lv

Spēlēm būs iespēja sekot līdz tiešraidē vietnē youtube.com, kā arī www.llf.lv un www.Europelacrosse.org

2019. gada Eiropas čempionāts lakrosā sievietēm gaidāms no 16. līdz 25. jūlijam Netanijā, Izraēlā. Čempionātā startēs 16 spēcīgākās Eiropas komandas. Latvijas izlases augstākais sasniegums ir 8. vieta 2015. gada Eiropas čempionātā, kas norisinājās Čehijā.

 

 

 

 

 

 

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Informācija un foto: Latvijas Lakrosa federācija