Lapas karte EnglishLatvianRussian

Čempionāts pludmales volejbolā

Čempionāts pludmales volejbolā
Čempionāts pludmales volejbolā

14/06/2014 11:00 - 14:00

Volejbola klubs „Biolars Olaine/Jelgava” sadarbībā ar Jelgavas sporta servisa centru aicina volejbola spēles cienītājus uz vasaras pludmales volejbola turnīru. Turnīrs notiks 14.jūnijā (1.posms), 12.jūlijā (2.posms) un 16.augustā (finālposms) pludmales volejbola laukumos Zemgales Olimpiskajā centrā. Sacensību sākums pulksten 11.00.

Turnīra mērķis ir sekmēt pludmales volejbola attīstību un popularitāti Jelgavā un valstī, kā arī veicināt spēlētāju tehnisko sadarbību un noskaidrot turnīra labākās komandas.

Turnīra dalībnieki var būt visi spēlēt gribētāji bez vecuma, dzimuma un profesionalitātes līmeņa ierobežojumiem (visi spēlē kopā nedalot atsevišķajās grupas pēc vecuma vai dzimuma). Turnīrā piedalās ne vairāk kā 24 komandas. Ja būs pieteikušas vairāk nekā 24 komandas – priekšrocība tiks dota komandām kurās abi spēlētāji ir jelgavnieki, tad tām komandām, kuras ir pārstāvētas ar vismaz vienu jelgavnieku. Pārējās komandas tiks izvēlētas, kas būs pirmās pieteikušās turnīram.

Dalībniekiem jāpiesakās nosūtot pieteikumu uz e-pastu: [email protected] Pieteikumā jānorāda abu spēlētāju vārdi un uzvārdi, kontakttālruņi un e-pasta adreses. Turnīra pieteikumi tiks pieņemti līdz sacensību nedēļas piektdienas plkst. 22.00 vai sacensību dienā līdz plkst. 10.15.

Turnīra dalībnieku skaits tiks precizēts pēc pieteikšanās termiņa beigām. Katrs posms paredzēts divās kārtās, sākumā izspēlē grupu turnīru, kurā komanda mērojas spēkiem ar savu apakšgrupu komandām. Otrajā kārtā iekļūst 16 stiprākās komandas, kas noskaidro uzvarētāju pēc viena mīnusa „play-off” sistēmas. 1.posmā komandas tiek ielozētas grupās, bet 2.posmā un finālposmā komandas tiek izliktas grupās pēc ieguvušajiem punktiem iepriekšējos posmos.

Posma 1.-3. vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar piemiņas balvām no turnīra sponsoriem, finālposmā arī ar kausiem un medaļām.

 

Informācija: sports.jelgava.lv