Lapas karte EnglishLatvianRussian

Čempionāts ielu basketbolā

Čempionāts ielu basketbolā
Čempionāts ielu basketbolā

12/07/2014 11:00 - 15:00

“Ghetto Basket” ceturtais posms paredzēts 12.jūlijā pulksten 11:00 un tas notiks pie Zemgales olimpiskā centra. Šis posms būs arī Jelgavas sporta servisa centra organizētā Jelgavas pilsētas čempionāta ielu basketbolā – 3.posms. Šis posms ir bez vecuma ierobežojuma un 17+ vecuma grupas cīnīsies par ranga punktiem.

Lietainajā 1.jūlija pēcpusdienā pie Jelgavas sporta halles uz “Ghetto Basket” ceturto posmu pulcējās 11 komandas, kuras nebūt nebaidījās no drūmajiem laika apstākļiem un drošsirdīgi metās cīņās. Vecākajā grupā jau otro posmu pēc kārtas uzvarēja komanda “Mani sadzēla bites”, savukārt meiteņu konkurencē nepārspētas palika “Čiken Nuggets” basketbolistes.

Vecākajā grupā (17 līdz 25 gadi) startēja četras vienības, tajā skaitā viena puišu komanda, kuru sastāvā spēlēja 15 gadus veci jaunieši. Komandas izspēlēja divu apļu turnīru, noskaidroja vietu secību un izspēlēja play-off mačus. Finālā “Mani sadzēla bites” ar 15:11 uzvarēja komandu “Mums besis”, savukārt trešie palika “RRM”. 13 – 16 gadus vecuma grupā par uzvarētājiem tika pasludināti puiši no komandas “Vagančuka dūre”.

Meiteņu grupā piedalījās četras komandas. Atkārtots meiteņu komandu rekords. Šī posma favorītes, protams, bija “Čiken Nuggets” spēlētājas, kas regulāri uzvarējušas iepriekšējos posmus Jelgavā, kā arī Ozolniekos. Beidzot jaunās dāmas tika pie kārotajiem “Ghetto Games” krekliem. Pašā jaunākajā grupā, kurā piedalījās 12 gadus un jaunāki dalībnieki gāja ņigu-ņegu. Trīs komandas izspēlēja divus apļus un tika noteikta galīgā vietu secība. Par uzvarētājiem kļuva “Mazie NBA spēlētāji”.

Bildes no sacensībām apskatāma šeit:  http://failiem.lv/u/lcctchm

1.jūlija “Ghetto Basket” laureāti

17 – 25 gadi, jaunieši

1.vieta – “Mani sadzēla bites” (Mārtiņš Kiziks, Jānis Bērziņš, Viesturs Šulcs)
2.vieta – “Mums besis” (Roberts Opaļevs, Emīls Kiziks, Mārtiņš Jakušonoks, Mareks Doroškevičs)
3.vieta – “RRM” (Rihards Helvigs, Rūdolfs Ozoliņš, Māris Aizkalns)

13 – 16 gadi, jaunieši

1.vieta – “Vagančuka dūre” (Linards Rezevskis, Rolands Opaļevs, Tomass Timermanis, Maksims Husko)

13 – 16 gadu, jaunietes

1.vieta – “Čiken Nuggets” (Janeta Rozentāle, Ronda Ozoliņa, Sindija Smirnova)
2.vieta – “Kavētāji” (Inese Trušele, Santa Priede, Katrīna Antonova)
3.vieta – “Romas virtulis” (Ance Ozola, Laura Kārkle, Karīna Švānberga, Dita Freiberga)

 

Informācija par “Getho Basket” šeit: http://www.ghettofamily.com/

 

Informāciju sagatvoja:  J.Tiltiņš