Lapas karte EnglishLatvianRussian

Bērnu konkurss “Jautrā Garderobe”

Bērnu konkurss “Jautrā Garderobe”
Bērnu konkurss “Jautrā Garderobe”

09/05/2015 All Day

9. maijā Zemgales Olimpiskajā centrā notiks konkurss bērniem – “Jautrā Garderobe” .

Pērn konkurss guva lielu atsaucību un atzinību no vecākiem un bērniem, tāpēc šogad nepieciešams paplašināt pasākuma apmērus un tamdēļ pasākumam izvēlētas plašas telpas – Zemgales Olimpiskajā centrā.

Domājot par iespēju ģimenēm vairāk laika pavadīt kopā, organizatori aicina Jelgavas un tuvākās apkārtnes ģimenes ar bērniem vecumā no pusotra līdz divpadsmit gadiem piedalīties radošo tērpu konkursā “Jautrā garderobe”. Ģimenes uzdevums ir kopīgi ar bērnu izveidot tērpu un sacensties par interesantākā tērpa titulu. Tērpu var veidot no jebkā, ko uzskata par pietiekoši interesantu, jautru, ērtu nēsāšanai.  Var līmēt, zīmēt, plēst, griezt – darīt tā, kā  vēlas. Var sameklēt mājās kartona kastes, mammas švammes, maisiņus un ļauties fantāzijai!

Konkursā var piedalīties bērni vecumā no pusotra līdz divpadsmit gadiem. Dalības maksa – vienpadsmit eiro, bet katram nākamajam ģimenes loceklim, kurš startēs tērpu konkursā – pieci eiro. Draugiem, radiem, skatītājiem tērpu šovs, radošās darbnīcas būs bez maksas.

Pasākuma dienā organizatori garantē jautrību kopā ar pasaku tēliem, radošās darbnīcas, popkornu, burvju mākslinieku aktivitātes, deju un dziesmu priekšnesumus, ko rādīs bērni! Labas balvas, garda kūka un jauku dienu kopā ar ģimenēm!

Pieteikties konkursam var  jau no 4. marta, sūtot vēstuli ar vārdu, uzvārdu, vecumu, kontaktinformāciju (mammas, vai tēta, vai omes, vai vecākās māsas) uz epastu: [email protected] un saņem apstiprinājumu.

Pēc pieteikuma apstiprinājuma saņemšanas, dalībnieks ar savu kārtas numuru ir tiesīgs piedalīties konkursā un ir gaidīts 2015.gada 9. maijā no pulksten 15.00-16.45 uz reģistrāciju Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, Kronvalda ielā 24.

Konkursa organizatore Inga Lukjanska “vēlos aicināt ikvienu ģimeni piedalīties šajā pasākumā un jauki pavadīt dienu kopā ar saviem bērniem!” 

 

Informācija: Inga Lukjanska