Lapas karte EnglishLatvianRussian

Baltijas Kausa izcīņa futbolā

Baltijas Kausa izcīņa futbolā
Baltijas Kausa izcīņa futbolā

05/06/2016 12:00 - 15:00

Svētdien, 5.jūnijā pulksten 12:00 Zemgales Olimpiskā centra stadionā Baltijas Kausa U-19 izcīņas spēle futbolā: Igaunija – Lietuva.

Latvijas Futbola federācija, Lietuvas Futbola federācija un Igaunijas Futbola asociācija apstiprinājušas Eiropas vecākā starptautiskā turnīra – 2016.gada Baltijas Kausa izcīņas – spēļu norises vietas, kā arī turnīra logo. Baltijas Kausa izcīņas spēles šogad no 29.maija līdz 4.jūnijam norisināsies pēc jauna formāta pa vienai spēlei trijās Baltijas valstīs pēc kārtas.

Triju Baltijas valstu federāciju iepriekšējā vienošanās paredz, ka turpmāk Latvijas, Lietuvas un Igaunijas kopīgie futbola svētki notiks “Baltijas futbola nedēļas” ietvaros, kur pirmā spēle risināsies nominālo turnīra saimnieku laukumā. Tā kā rotācijas kārtībā 2016.gada Baltijas Kausa izcīņai sākotnēji bija jānotiek Lietuvā, tad tieši Lietuvas izlase turnīra atklāšanas spēlēs savā laukumā uzņems Igauniju.

2016. gada Baltijas Kausa izcīņa tiks atklāta 28.maijā Klaipēdā ar spēli starp Lietuvas un Igaunijas U-21 futbola izlasēm, tikmēr šo valstu nacionālās izlases tiksies dienu vēlāk. Latvijas U-21 futbola izlase savu pirmo maču Baltijas Kausa izcīņā šogad aizvadīs Jelgavā, savukārt Latvijas nacionālā futbola izlase kā pašreizējie trofejas īpašnieki turnīra pirmajā mačā lietuviešus uzņems 2014. gada fināla norises vietā – stadionā “Daugava”, Liepājā. Abas komandas tikās Baltijas Kausa finālā iepriekšējo reizi, kad ar rezultātu 1:0 uzvaru izcīnīja Latvija. Tikmēr turnīra noslēdzošās spēles risināsies Igaunijā, kas ir pieteikusi Pērnavu kā potenciālo spēļu norises vietu, bet ar piebildi, ka galīgais saskaņojums par Igaunijas – Latvijas maču norises vietu būs pieņems maijā.

Plašāka informācija par Baltijas Kausa izcīņas spēlēm un biļešu iegādes iespējām pieejama Latvijas Futbola federācijas mājas lapā: www.lff.lv
Informācija: Latvijas Futbola federācija