Lapas karte EnglishLatvianRussian

Aerobika un Pilates ZOC

Aerobika un Pilates ZOC
Aerobika un Pilates ZOC

02/09/2014 All Day

Ar 2. septembri  Zemgales Olimpiskajā centrā atsāktas nodarbības aerobikā un Pilatēs. Tās notiek otrdienās un piektdienās. Aerobikas sākums pulksten 18:30, Pilates 19:30.

Pasniedzējas Irinas Novikovas aerobikas programmā iekļauti ārstnieciskās fizkultūras vingrinājumi un netiek izmantoti strauji lēcieni, kustības, ļaujot ar šo sporta veidu nodarboties dažādu vecumu un fiziskās sagatavotības pārstāvjiem. Aerobikas nodarbību galvenie ieguvumi ir veselība un laba pašsajūta. Īpaši tā ieteicama personām, kam ir mazkustīgs dzīvesveids, sēdošs darbs, nav laika ik dienu doties garās pastaigās vai kā citādi uzturēt savu ķermeni teicamā formā.

Tālrunis informācijai: 26090876.

Sertificētas fitnesa treneres Ivetas Jonkus vadītās aktīvās Pilates sekmē mugurkaula veselību, nostiprina un padara slaidu augumu, attīsta līdzsvara izjūtu, koordināciju. Nodarbību apmeklētāji novērojuši spēka pieaugumu, vieglākas un graciozākas kustības ikdienā. Nodarbības piemērotas tiem, kam patīk kārtīgi izvingroties, taču nepatīk vai arī veselība neļauj lēkāt straujos ritmos, kustēties ātras mūzikas pavadījumā.

Tālrunis informācijai: 29597769.

Foto: www.promenade.lv