Lapas karte EnglishLatvianRussian

Advertising options

ADVERTISING OPTIONS in the Zemgale Olympic Center

 
Vairāki Latvijā ievērojami uzņēmumi, kas pārstāv tādas nozares, kā apdrošināšana, sporta preču tirdzniecība, ēdināšana, mediji un citas, novērtējuši Zemgales Olimpisko centru kā veiksmīgu vietu, kur izvietot sava uzņēmuma reklāmu – efektīvu vēstījumu ļoti plašai auditorijai.

ZOC esošie reklāmdevēji atzinuši, ka reklāma pie mums ir veicinājusi uzņēmuma atpazīstamību Zemgales reģionā, uzņēmums tiek asociēts ar sportu un aktīvu, veselīgu dzīvesveidu.

Ikdienā olimpisko centru apmeklē dažādu sporta spēļu pārstāvji: mazie sportisti un viņu vecāki, jaunatnes komandas un pieauguši profesionālie sportisti, kā arī jelgavnieki, kas sporto savas fiziskās formas uzturēšanai. Savukārt svētku reizēs, par kurām mēs uzskatām gan ZOC futbola, basketbola un volejbola klubu regulāro čempionātu mājas spēles, gan līdz pat Eiropas un Pasaules mēroga spēles un sacensības visos ZOC sporta veidos, sportistus uzmundrināt kuplā skaitā ierodas viņu līdzjutēji – draugi un radi, LLU studenti un pilsētnieki, pilsētas viesi no visas Latvijas un ārvalstu pilsoņi, kas atklājuši spēļu apmeklēšanu, kā lielisku brīvā laika pavadīšanas veidu.

Teju ik mēnesi ZOC notiek arī dažāda formāta kultūras pasākumi – koncerti, izstādes, korporatīvi pasākumi, jo organizatoriem varam piedāvāt telpas ar šobrīd lielāko apmeklētāju ietilpību Jelgavā.

Gadā Zemgales Olimpisko centru apmeklē vidēji 250 000 cilvēku.

Reklāmas izvietošanai Zemgales Olimpiskajā centrā piedāvājam konkrētus brīvos reklāmas laukus, kā arī esam atvērti dažādiem radošiem risinājumiem. Tāpat iespējams izvērst kampaņveidīgas aktivitātes iesaistoties kādā no ZOC notiekošām svētku reizēm.

Uz sadarbību!

Sazinieties ar mums rakstot uz [email protected] vai zvanot pa tālruni 63020792

dsc_0042 (1)
dsc_0034 (1)