Vasaras sezona

Slidotava Pasta Salā

Vasaras sezonā pilsētas publiskajā slidotavā Pasta salā slido ar skrituļslidām

download

No 1.jūnija pilsētas publiskajā slidotavā Pasta salā skrituļot būs iespējams katru dienu (gan darba dienās, gan brīvdienās), darba laiks: 12:00 – 21:00*.

*Sakarā ar slidotavā notiekošajiem pasākumiem, darba laiks var tikt mainīts. Lūgums, sekot līdzi izmaiņām slidotavas grafikā.

Augusta grafiks pieejams šeit >>>

Jelgavas pilsētas publiskās slidotavas laukums Pasta salā aprīkots ar multifunkcionālu segumu, iegādāts arī nepieciešamais inventārs, lai tā būtu pieejama apmeklētājiem arī gada siltākajos mēnešos. Uz multifunkcionālā laukuma seguma iespējams nodarboties ar dažādiem sporta veidiem, ne tikai ar skrituļslidošanu un inline hokeju, bet arī ar florbolu, strītbolu un citiem sporta veidiem.

Slidotavas apmeklētājiem iespējams nomāt nepieciešamo inventāru – skrituļslidas, inline hokeja inventāru, kā arī visu strītbola, florbola un inline hokeja laukumu sportošanai draugu, paziņu lokā.

Maksa par slidošanu stundā - 1,50 EUR, bērniem no 7 līdz 16 gadu vecumam 1,- EUR, līdz 7 gadu vecumam 0,50 EUR. Slidu nomas maksa 1,50 EUR. Strītbola laukuma nomas maksa 10,- EUR stundā. Visa laukuma noma inline hokeja, florbola vai cita sporta veida spēlēm – 20,- EUR stundā.

Tālrunis slidotavā 20367677.