LV / RU

Slidotava Pasta Salā

Slidotava Pasta Salā vasaras sezona

Jelgavas pilsētas publiskās slidotavas laukums Pasta salā aprīkots ar  multifunkcionālu segumu, iegādāts arī nepieciešamais inventārs, lai tā būtu pieejama apmeklētājiem arī gada siltākajos mēnešos. Uz multifunkcionālā laukuma seguma iespējams nodarboties ar dažādiem sporta veidiem, ne tikai ar skrituļslidošanu un inline hokeju, bet arī ar florbolu, strītbolu un citiem sporta veidiem.

Slidotavas apmeklētājiem iespējams nomāt nepieciešamo inventāru – skrituļslidas, inline hokeja inventāru, kā arī visu strītbola, florbola un inline hokeja laukumu sportošanai draugu, paziņu lokā.

Maksa par slidošanu stundā - 1,50 EUR, bērniem no 7 līdz 16 gadu vecumam 1,- EUR, līdz 7 gadu vecumam 0,50 EUR. Slidu nomas maksa 1,50 EUR. Strītbola laukuma nomas maksa 10,- EUR stundā. Visa laukuma noma inline hokeja, florbola vai cita sporta veida spēlēm – 20,- EUR stundā.
Tālrunis slidotavā 20367677.

Slidotava Pasta Salā ziemas sezona

Gada vēsākajos mēnešos Pasta salā ir pieejama publiskā slidotava, kurā var baudīt ziemas priekus pat tad, ja līdz ledum un sniegam vēl jāpagaida.

Maksa par slidojumu 2,50 EUR, slidu noma 2,00 EUR. Gan darbadienās, gan brīvdienās pirmais slidojums bērniem, skolēniem, cilvēkiem ar invaliditāti un pensionāriem ir bez maksas. Slidojums ar hokeja nūjām maksās 3,00 EUR. Pieejama arī slidu asināšana, kas izmaksā 3,00 EUR.

Noteikti atsevišķi slidojumu seansi (slidošana ar hokeja nūjām), kuros uz laukuma pēc katra apmeklētāja iespējām vēlams atrasties hokejistu formās, tādejādi rūpējoties par personīgo drošību.

Lai patīkami pavadītu laiku savu draugu vai kolēģu lokā, iespējams izīrēt arī visu ledus laukumu. Laukuma rezervācija iepriekš ir jāpiesaka, zvanot pa tālruni 26356449. Rezervācija jāpiesaka vismaz divas dienas iepriekš.

Slidotavas darba laiks lielā mērā ir atkarīgs no laikapstākļiem. Stipru nokrišņu gadījumā slidojumu laiki var tikt mainīti vai atcelti. Par visām izmaiņām slidojumu laikos un seansu pieejamību informāciju meklējiet Zemgales Olimpiskā centra Twitter kontā @ZemgalesOC vai zvanot pa tālruni 20367677.