Kontakti

Kontakti

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasts (obligāts)

Tālrunis

Jūsu ziņa

REKVIZĪTI

SIA „ZEMGALES OLIMPISKAIS CENTRS”
Kronvalda 24, Jelgava, LV-3004
Reģ. Nr. 43603019077
Swedbank A/S, kods HABALV22
Konts LV82 HABA 0551 0045 6132 4
Tālrunis: 63020792 Fakss: 63024225
E-pasts: info@zoc.lv
Iekšējās kārtības noteikumi>>
Darba laiks – katru dienu no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00
Tālrunis uzziņām +371 27050045

Armands Ozollapa
Gita Ūtēna
Rauls Kreicbergs
Andris Sīlis
Janīna Petrika
Evita Paegle
Kristaps Millers

Valdes loceklis
Sekretāre-lietvede
Izpilddirektors
Tehniskais direktors
Galvenā grāmatvede
Projektu vadītāja menedžmenta jautājumos
Sporta organizators

E-pasts: Armands.Ozollapa@zoc.lv
Tālr.: +371 63020792, E-pasts: Gita.Utena@zoc.lv
Tālr.: +371 63021455, E-pasts: Rauls.Kreicbergs@zoc.lv
Tālr.: +371 63021455, E-pasts: Andris.Silis@zoc.lv
Tālr.: +371 63020792, E-pasts: Janina.Petrika@zoc.lv
Mob. tel.: +371 26356449, E-pasts: Evita.Paegle@zoc.lv
Mob. tel.: +371 20365713; +371 28839222, Tālr.: +371 63020793, E-pasts: Kristaps.Millers@zoc.lv

Sporta ārsta kabinets (VI ārstniecības iestāžu reģistrs 0900-00099)

Fitnesa treneris (ZOC trenažieru zāle)

Anda Zvīgule
Agnese Kalniņa
Māris Markevics

E-pasts: anda.zvigule@sports.jelgava.lv

Mob. tel.: 26066783