Piektdiena, 2017. gada 19. maijs

"SPORTO VISA KLASE" FINĀLS

Piektdien, 19.maijā pulksten 11.00 "Zemgales Olimpiskajā centrā" norisināsies Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā projekta "Sporto visa klase" finālsacensības.

 


Projekta “Sporto visa klase” mērķis ir četru mācību gadu laikā mērķtiecīgi uzlabot visu iesaistīto klases skolēnu fizisko sagatavotību, stāju, dodot motivāciju nodarboties ar sportu, sadarbībā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) pilnveidojot metodisko programmu 3. – 6.klašu grupai.

 

Projekts paredz katru nedēļu nodrošināt kvalitatīvu un metodiski atbilstošu 3 fakultatīvo sporta nodarbību sarīkošanu, papildus tām divām sporta stundām, kas ir paredzētas obligātajā izglītības programmā, saskaņā ar LSPA izstrādātu metodisko materiālu.

 

Projektu organizē Latvijas Olimpiskā komiteja sadarbībā ar “Olimpisko Solidaritāti”, pašvaldībām un Latvijas Futbola federāciju, to atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, LOK ģenerālsponsors “Latvijas Mobilais Telefons”, LOK partneris “LDz Cargo” un sporta preču veikals tīkls SIA” Sportland”.

 

Projektu organizē Latvijas Olimpiskā komiteja.

 

Papildus informācija Latvijas Olimpiskās komitejas mājas lapā: www.olimpiade.lv un sportovisaklase.olimpiade.lv