KONTAKTI

SIA „ZEMGALES OLIMPISKAIS CENTRS”
Kronvalda 24, Jelgava, LV-3004
Reģ. Nr. 43603019077
Swedbank A/S, kods HABALV22
Konts LV82 HABA 0551 0045 6132 4
Tālrunis: 63020792 Fakss: 63024225
E-pasts: info@zoc.lv

 

 

Iekšējās kārtības noteikumi>>  
 

 

Darba laiks – katru dienu no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00
 

Tālrunis uzziņām +371 27050045
 

 

Armands Ozollapa

Valdes loceklis

E-pasts: Armands.Ozollapa@zoc.lv 

 

Gita Ūtēna

Sekretāre-lietvede

Tālr. +371 63020792

E-pasts: Gita.Utena@zoc.lv
 

Rauls Kreicbergs

Izpilddirektors

Tālr. +371 63021455

E-pasts: Rauls.Kreicbergs@zoc.lv 

 

Andris Sīlis

Tehniskais direktors

Tālr. +371 63021455

Epasts: Andris.Silis@zoc.lv

 

Janīna Petrika

Galvenā grāmatvede

Tālr. +371 63020792

E-pasts: Janina.Petrika@zoc.lv

 

 

Evita Paegle

Projektu vadītāja menedžmenta jautājumos

Mob. tel. +371 26356449

E-pasts: Evita.Paegle@zoc.lv  

 

Toms Zvirbulis

Sporta organizators

Mob. tel. +371 20365713

Tālr. +371 63020793

E-pasts: Toms.Zvirbulis@zoc.lv

 

 

Sporta ārsta kabinets  

(VI ārstniecības iestāžu reģistrs 0900-00099)

 

Pieņemšanas laiks:

P.,T. 9:00 - 17:00

O.,C. 9:00 - 13:00

(Pieņemšana pēc iepriekšēja pieraksta)

 

Sporta ārsti:


Agnese Kalniņa

E-pasts: Agnese.Kalnina@sports.jelgava.lv


Anda Zvīgule

E-pasts: zocmed@inbox.lv

 


Fitnesa treneris (ZOC trenažieru zāle)

Māris Markevics

Tālr.: 26066783