TELPAS PASĀKUMIEM

Šajā sadaļā vēlamies iepazīstināt Jūs ar Zemgales Olimpisko centru, kā vietu, kur notikt Jūsu svētkiem, viesībām, izstādei, koncertam vai festivālam, ģimenes, draugu, kolēģu vai jelgavnieku un pilsētas viesu pūlī. Savas nesenās darbības laikā esam kļuvuši par ievērojamu satikšanās vietu. Ikviens no šeit notikušajiem masu pasākumiem ir sasniedzis savas plānotās auditorijas apmērus, šeit ir labi pavadīts laiks!

 

Modernās telpas un inventāru papildina atbilstošs serviss - ar individuālu pieeju palīdzam sasniegt katra pasākuma mērķi!

 

Pasākumu rīkošanai pieejamas sekojošas telpas:

 

Mazām un gaumīgām viesībām, līdz 10 personām piemērota sporta kompleksa Atpūtas telpa ar saunu. Padomāts arī par ērtībām - šeit atrodas kafijas automāts, ledusskapis, TV un muzikālais centrs un atsevišķas garderobes. 

 

Atpūtas telpas nomas maksa ir 30,- EUR par pirmo stundu un 14,- EUR par katru nākošo vai 113,50  EUR par visu vakaru.

 

ZOC Atpūtas telpa

ZOC atpūtas telpa

 

Nesteidzīgus atpūtas mirkļus ģimenes, draugu vai kolēģu lokā līdz 20 personām, iespējams izbaudīt ZOC Relaksācijas telpā ar pirti un džakuzi. 

 

Relaksācijas telpas nomas maksa ir 36,- EUR par pirmo stundu un 21,- EUR par katru nākošo vai 113,50  EUR par visu vakaru.

 

 

Plašais otrā stāva foajē ar jumta terasi ir piemērota vieta pasākumiem ar lūgtiem viesiem (līdz 200 pers.). Šeit atrodas kafejnīca, kas tiek atvērta pasākumu laikā un apkalpos tikai Jūsu viesus.

 

ZOC otrā stāva foajē

ZOC jumta terase

 

ZOC konferenču zāle ir aprīkota ar mūsdienīgu audiovizuālo aparatūru. Tās ietilpība ir līdz 30 cilvēkIEM. Nomas maksa 17,- EUR stundā.


ZOC konferenču zāle

 

ZOC sporta spēļu zālē, pārklājot grīdas segumu, izvietojot papildus krēslus, uzbūvējot skatuvi, no sporta mekas tā pārtop par telpu, kurā baudīt koncertu, dejas vai organizēt konferenci plašai auditorijai - līdz 3500 cilvēku.

 

Stadionā klātesošo uzmanību saņēmuši ne vien vieglatlēti un futbolisti, bet arī lieli un mazi dejotāji! ..Ja rodas doma rīkot ko tik spožu kā Latviešu Dziesmu un Deju svētki..

 

 

Par pasākumu rīkošanas iespējām, telpu rezervāciju, lūdzam sazināties ar ZOC projektu vadītāju:

Evitu Paegli

Mob. tālr. 26356449

E-pasts: Evita.Paegle@zoc.lv